Ana içeriğe atla

Yaşamımıza Renk ve Lezzet Katan Markalarımız | Çikolata

DAMAK

1933 yılından beri Nestlé® Damak®, eşsiz çikolata ile lezzetli bütün Antep fıstıklarının mükemmel uyumu; çikolata ile fıstığın efsanevi aşk hikayesidir. Türkiye’nin lezzetli Antep fıstıkları, efsanevi Damak çikolatası ile eşsiz bir uyum içerisinde buluşur ve her parçada aynı eşsiz lezzet ile bu aşka sizi de ortak eder.

Özel bir gün olsun ya da olmasın, sevdiğiniz birine sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek istediğinizde ya da kendinizi biraz olsun şımartma ihtiyacı hissettiğinizde #bidamakgüzellik o anı güzelleştirir.

1927 Nestle

Dünyada milyonlarca insanı çikolatayla tanıştıran ve 1927 yılında Türkiye'nin ilk çikolata fabrikasını kuran Nestlé, Türkiye'de ürettiği ilk çikolatanın anısına geliştirdiği özel bir seriyi tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Farklı çeşitleriyle 1927 Özel Serisi Nestlé'nin çikolatadaki uzmanlığını tarihin tatlı anılarıyla birleştiriyor. Geçmişten gelen serüvenin yeni harikası, en yeni çikolata klasiği 1927 ile Nestlé, çikolatayla harikalar yaratmaya devam ediyor.

nestle

Yüz yılı aşkın tecrübesiyle Türk çikolataseverlerin damak tadına uygun olarak, özenle seçilmiş kakao çekirdekleri ile hazırlanan Nestlé Çikolataları keyifli anlarınıza renk katıyor.

polo

POLO Delikli Nane, ilk üretiminden itibaren geçen 60 yıl içinde, sadece bir naneli şeker olmayı reddediyor. Delikli nane, eşsiz nane deneyimini tadan herkese küçücük bir özelliği; yani kedine has şekliyle farkını her daim ortaya koyduğunu gösteriyor. Kendine has şekli, onu yalnızca ferahlatan bir nane şekeri olmanın ötesine taşıyor; hem eğlenceli hem de farklı kılıyor.

Nesquik

Nesquik Gofret; çikolata severlere enfes bol sütlü Nestlé çikolatası ile eğlenceli çıtır gofretin birleşiminden oluşan eşsiz bir lezzet sunuyor. 

crunch

Zengin sütlü çikolata ile dopdolu çıtır pirinç patlaklarının eşsiz birleşimi. Lezzeti ve şekliyle Crunch PATT tüm dikkatleri üzerine çekiyor! Hadi, sen de PATT'lat bi' Crunch!

kitkat

Mükemmel çikolata lezzeti ve eşsiz çıtır gofreti ile Nestlé Kit Kat Çikolata tüm dünyada çikolata severleri mutlu etmeye devam ediyor. Kendine has çıtır kıvamı ile yiyen tadına doyamıyor.